خرید کتاب های الکترونیکی ارزان

خرید کتاب های الکترونیکی ارزان

نظرتان راجع‌به خرید کتاب های الکترونیکی ارزان چیست؟ برخی از افراد معتقدند که کتاب را باید حتما در دست گرفت، ورق زد و خواند. هرچند خواندن کتاب‌ها و تورق آن‌ها لذت بخش است، اما از کتاب‎های الکترونیکی می‌توان به راحتی برای وقت‌هایی که دسترسی به نسخه چاپی کتاب‌ها نیست استفاده کرد. خرید کتاب های الکترونیکی ارزان مزیت‌های زیادی به همراه دارد:

  • همیشه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.
  • برای خرید کتاب الکترونیکی بهای کمتری پرداخت می‌کنید.
  • از آسیب‌هایی چون پاره شدن صفحات در امان هستند.
  • به راحتی می‌توانید آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • قابلیت جستجو دارند و می‌توانید عبارت مورد نظرتان را جستجو کنید.
  • با هر دستگاهی مانند کامپیوتر، موبایل یا تبلت به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

فروشگاه کتاب های الکترونیکی زیادی وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کرده و کتاب مورد نظرتان را خریداری کنید. اما یک فروشگاه کتاب های الکترونیکی که قرار است از طریق آن اقدام به خرید کتاب های الکترونیکی ارزان کنید باید ویژگی‌هایی داشته باشد. به عنوان مثال باید علاوه بر امکان خرید کتاب های الکتریکی یا نسخه pdf کتاب‌ها، امکان خرید کتاب صوتی یا نسخه چاپی کتاب را نیز فراهم کنند. در انتهای مقاله یکی از بهترین سایت‌ها برای خرید کتاب های الکترونیکی ارزان را معرفی خواهیم کرد.

مزیت خرید از فروشگاه کتاب های الکترونیکی

تجربه خواندن کتاب‌های الکترونیکی یا همان نسخه pdf کتاب‌ها را دارید؟ این روزها اگر از افراد دلیل کتاب نخواندنشان را سوال کنید، احتمالا مشغله‌های کاری زیاد را بهانه می‌کنند. با این وجود کتاب‌های الکترونیکی بهترین کتاب‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را همیشه و همه جا همراه خود داشته باشید. همه ما در طول روز ساعت‌هایی را در اتوبوس و مترو، سالن انتظار مطب دکتر، سالن‌های زیبایی و … سپری می‌کنیم.

شاید به همراه داشتن نسخه چاپی یک کتاب برای مطالعه در این زمان‌ها سخت باشد اما به راحتی می‎‌توانید از گوشی که در دست دارید برای خواندن کتاب استفاده کنید. در ادامه با مزیت‌های این نوع از کتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید کتاب‌ های الکترونیکی ارزان راهی کم هزینه و در دسترس برای کتاب خواندن هستند. برای دانلود یا خرید کتاب‌های الکترونیکی تنها کافی است با فروشگاه کتاب های الکترونیکی آشنا باشید سپس برای دانلود یا خرید این کتاب‌ها به وبسایت یا اپلیکیشن این سایت‌ها مراجعه کنید.

همیشه در دسترس هستند

با خرید کتاب های الکترونیکی ارزان، همیشه لیستی از کتاب‌های خریداری شده یا دانلود شده را در دسترس خواهید داشت. حمل کردن نسخه چاپی یک کتاب که حجم و وزن زیادی دارد، ممکن است کمی مشکل باشد. در حالی‌که کتاب‌های الکترونیکی را می‌توانید همیشه با خود حمل کنید.

کم هزینه و ارزان هستند

دیگر مزیت خرید کتاب های الکترونیکی ارزان، اقتصادی بودن آن‌ها است. با افزایش قیمت کاغذ در بازار، قیمت محصولات چاپی مانند کتاب نیز نسبت به گذاشته افزایش چشمگیری داشته است. بنابراین حتی گران بودن قیمت کتاب نیز دیگر نمی‌تواند بهانه‌ای برای کتاب نخواندن باشد!

فروشگاه کتاب های الکترونیکی به صورت اینترنتی لیست متنوعی از انواع کتاب را برای خرید و دانلود در دسترس کاربران خود قرار داده‌اند. در سایت های خرید کتاب الکترونیکی، بسیاری از کتاب‌ها رایگان و برخی از این کتاب های الکترونیکی پولی هستند که باید آن‌ها را خریداری کنید. تعرفه کتاب الکترونیکی نسبت به نسخه چاپی آن ارزان‌تر است.

از آسیب‌های فیزیکی در امان هستند!

از دیگر مزایای خرید کتاب های الکترونیکی این است که احتمال خراب شدن، گم شدن یا افت کیفیت آن‌ها وجود ندارد. نسخه چاپی یک کتاب اگر به خوبی صحافی نشده باشد ممکن است پس از مدتی صفحات از جلد کتاب جدا شوند. اما در صورت جمع آوری کتاب‌های مورد علاقه خود در کتابخانه یکی از اپلیکیشن‌های فروش کتاب های الکترونیکی، از هر آسیبی در امان خواهند بود.

امکان اشتراک گذاری آن با دیگران

یکی از چالش‌هایی که اکثر کتاب خوان‌ها با آن مواجه هستند، به اشتراک گذاری کتاب با دیگران است. نسخه‌های چاپی کتاب که به عنوان امانت به شخص دیگری سپرده می‌شوند ممکن است هیچگاه به قفسه‌های کتابخانه ما بازنگردند! در این صورت اگر پس از مدتی خودتان بخواهید دوباره آن کتاب را مطالعه کنید به آن دسترسی نخواهید داشت. از همین‌رو بزرگ‌ترین مزیت خرید کتاب های الکترونیکی ارزان این است که می‌توانید آن کتاب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید بی آنکه دسترسی خودتان به کتاب محدود شود.

امکان جستجو در متن

یکی دیگر از قابلیت‌های ویژه‌ای که کتاب‌های الکترونیکی نسبت به نسخه چاپی کتاب‌ها دارند، قابلیت جستجو در آن است. اگر به دنبال صفحه یا عبارت خاصی در کتاب می‌گردید نیازی نیست که تمام صفحات کتاب را ورق بزنید تا به آن عبارت برسید. لغت مورد نظرتان را در قسمت مربوط به جستجو وارد کنید تا در کمترین زمان عبارت مورد نظر را برایتان پیدا کند.

امکان دسترسی به کتاب‌های الکترونیکی با هر دستگاهی

از دیگر مزایای خرید کتاب های الکترونیکی ارزان این است که می‌توانید با هر دستگاهی مانند کامپیوتر، موبایل یا تبلت به کتاب‌هایتان دسترسی داشته باشید. برای خرید کتاب های الکترونیکی از طریق کامپیوتر می‌توانید به سایت فروشگاه کتاب های الکترونیکی مانند فیدیبو یا دوجلدی مراجعه کنید. برای دانلود این کتاب‌ها از طریق موبایل و تبلت نیز می‌توانید هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن‌های این فروشگاه‌ها اقدام کنید.

فروشگاه کتاب های الکترونیکی

در قسمت‌های قبل از مزیت‌های خرید کتاب های الکترونیکی به صورت مفصل آگاه شدید. اما این کتاب‌ها را چگونه و از طریق چه مراجعی تهیه کنیم؟ با مورد توجه قرار گرفتن کتاب های الکترونیکی، سایت‌های زیادی اقدام به تهیه و فروش این کتاب‎‌ها کرده‌اند. اما اگر قصد دارید نسخه pdf یک کتاب را دانلود کرده یا خریداری کنید، بهتر است از به بهترین سایت خرید کتاب الکترونیکی ارزان مراجعه کنید. یک سایت معتبر در زمینه فروش کتاب های الکترونیکی ویژگی‌های زیر را دارد:

  • قابل اطمینان و معتبر است و پس از پرداخت وجه برای خرید کتاب الکترونیکی، لینک دانلود آن را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
  • علاوه بر خرید کتاب الکترونیکی ارزان، امکان دانلود کتاب الکترونیکی رایگان را نیز فراهم می‌کند.
  • دسته بندی‌های متنوعی دارد و می‌توان نسخه pdf اغلب کتاب‌ها را در سایت یا اپلیکیشن فروشگاه مورد نظر پیدا کرد.
  • کتاب الکترونیکی را با قیمت ارزان و مناسبی در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

مراجع معتبر فروش کتاب های الکترونیکی

برای خرید کتاب الکترونیکی سایت‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها اقدام به دانلود یا خرید کتاب‌های مورد نظرتان کنید. به عنوان یکی از معتبرترین سایت های خرید کتاب های الکترونیکی ارزان می‌توانید به سایت دوجلدی، مرجع کتاب ایران، مراجعه کنید. دوجلدی با دسته بندی‌های بسیار متنوعی که دارد، امکان جستجو و خرید هر کتابی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

از امکانات این سایت می‌توان به مواردی چون دانلود کتاب های صوتی رایگان، خرید کتاب های الکترونیکی ارزان، دانلود یا خرید نسخه چاپی کتاب‌ها اشاره کرد. تنوع بالای نسخه pdf کتاب‌ها و قیمت مناسب آن‌ها از جمله ویژگی‌های مثبت این سایت به شمار می‌رود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *